Daire Başkanı
![](/Public/Edit/images/DHDB/012014/ed95ac3c-184c-41f5-9ccc-44fd9fd6baf0.jpg)
Gürhan YILDIZ
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı
1970 Çankırı doğumlu olup ilk, orta ve lise öğrenimini Çankırı’ da tamamladı. Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Spor Öğretmenliği bölümünde tamamladı.
1994-2004 yılları arasında Çankırı’da Beden Eğitimi Öğretmenliği görevinde bulunmuştur. 2004-2024 yılları arasında sırasıyla Çankırı, Iğdır, Ankara ve Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü görevinde bulunduktan sonra 04.03.2024 tarihinde Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevine atanmıştır.
Evli ve 1 çocuk babasıdır.